Elektronika

Drukarki Zebra

Firma Zebra znana jest z produkcji najwyższej klasy drukarek do etykiet. Znajdują się wśród nich drukarki przemysłowe, biurkowe oraz mobilne. Można z ich pomocą wydrukować między innymi etykiety inwentaryzacyjne i wysyłkowe, pokwitowania odbioru, etykietowanie zasobów, listy przewozowe.

Wszystkie z nich cechują się doskonałą niezawodnością oraz wydajnością. Pozwalają wyjść naprzeciw wielu wyzwaniom firm zajmujących się wytwarzaniem i dystrybucją towarów. Co więcej, są bardzo proste w obsłudze i można dostosować je do wymagań danej linii produkcyjnej. Z tych powodów są jednymi z najbardziej popularnych i uznanych tego typu urządzeń dostępnych na rynku.

Drukarki etykiet Zebra

Na szczególną uwagę zasługują wyprodukowane przez firmę Zebra termiczne drukarki etykiet. Dzięki zastosowaniu technologii termicznej, nie wymagają użycia atramentu. Dzięki temu istnieje możliwość znacznego zredukowania kosztów eksploatacji. Co więcej, ich integracja z używanymi już w firmie rozwiązaniami jest prawie w każdym przypadku bardzo łatwa.

Drukarki Zebra to wydajność i uniwersalność

Dzięki drukarkom etykiet Zebra możliwe jest wydrukowanie etykiet samoprzylepnych o wybranym kolorze, kształcie oraz wielkości, które można przylepić na takich powierzchniach jak szkło, karton i tworzywa sztuczne. Są to zatem urządzenia bardzo uniwersalne, przez co mogą być wykorzystywane w takich branżach jak spożywcza, chemiczna, farmaceutyczna i kosmetyczna. Mogą być używane jako drukarki biurowe, przemysłowe i półprzemysłowe. Innymi słowy – mogą znaleźć zastosowanie w praktycznie każdym przedsiębiorstwie!

Gdzie zaopatrzyć się w drukarki Zebra?

Drukarki Zebra mają szansę okazać się szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem, jeżeli zakupi się je u dostawcy, który będzie również dostarczał materiałów eksploatacyjnych przez cały czas trwania cyklu funkcjonowania urządzenia. Dzięki temu możliwa staje się daleko idąca oszczędność w zakresie eksploatacji. Dlatego też coraz większa ilość firm wybiera takie rozwiązanie!