Porady

Kreatywne pomysły na dzień Babci i Dziadka

Babcie i dziadkowie rozpieszczają, bezwarunkowo kochają oraz zawsze na pierwszym miejscu stawiają swoje wnuki. Jeśli te cechy pasują do Twoich dziadków, to możesz nazywać się szczęściarzem. Kiedy nadchodzi więc dzień ich święta, warto pomyśleć o naprawdę oryginalnym i pięknym prezencie. Takim, który ich wzruszy i sprawi, że poczują się wyjątkowo. Oto najlepsze propozycje.

Co na prezent na dzień babci i dziadka?

Upominek z okazji Dnia Babci i Dziadka wcale nie musi być kosztowny. Tak naprawdę najlepsze są bowiem drobiazgi, które jednocześnie posiadają szczególne znaczenie. Oczywiście, można zdecydować się na tradycyjne kwiaty i czekoladki, jednak podarowanie ich raczej nie sprawi dziadkom niespodzianki. Oryginalny prezent na Dzień Babci i Dziadka pozostanie zaś w pamięci na naprawdę długo. Chcąc odwdzięczyć się swoim dziadkom za ich troskę, miłość i wsparcie można np. zdecydować się na zakup pamiątkowych koszulek. Co ważne, będzie to prezent funkcjonalny – koszulki są w końcu elementem odzieży, który nosi się na co dzień. A taką, którą otrzymają od swojego wnuczka lub wnuczki będą zakładać z jeszcze większą przyjemnością. Poza tym koszulka będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę, która posłuży przez wiele lat. Nie może być to jednak zwykła, bawełniana koszulka. Najlepiej, żeby posiadała nadrukowany napis z dedykacją. Koszulka z nadrukiem to prosty, a zarazem bardzo efektowny pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka. Takie wyjątkowe koszulki można znaleźć w sklepie markowe24.com.

Personalizowane upominki dla dziadków

Sporą popularnością cieszą się obecnie wszelkie personalizowane upominki, czyli takie, na których można umieścić dowolny grawer lub napis. Personalizowany prezent na Dzień Babci i Dziadka będzie najlepszym dowodem na to, jak bardzo są Ci bliscy. Świadczy to bowiem o tym, że poświęciłeś swój czas na wybór odpowiedniego upominku, a także bardzo się w niego zaangażowałeś. Ciekawym rozwiązaniem będzie np. kupno koszulki z gotowym nadrukiem oraz dodanie z tyłu imienia Babci lub Dziadka. Mogą to być choćby takie, wzruszające napisy jak np. „Taka babcia to skarb”, „Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył babcię”, czy też „Kiedy Bóg przydzielał babcie, mi wybrał najlepszą”. Nadruk może być też bardzo prosty, jak choćby: „Najlepszy dziadek na świecie” lub „Dziadek i wnuczek – przyjaciele na zawsze”. Takie koszulki z pewnością wzruszą dziadków. W końcu czasami trudno jest okazać bliskim osobom, jak bardzo są ważne – koszulka może być więc dobrym sposobem na to, żeby Twoi dziadkowie przekonali się, jak wiele dla Ciebie znaczą oraz jak bardzo ich kochasz. Personalizowany upominek będą prezentować z dumą wszystkim znajomym, ubierając koszulki przy każdej możliwej okazji.

Dowcipnie – w końcu śmiech to zdrowie

Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka sprawi największą radość, jeśli Twoich dziadków cechuje duże poczucie humoru? Tutaj także idealne będą personalizowane koszulki. Wystarczy tylko wybrać śmieszne napisy. Przykłady? Choćby „Babci nie można wybrać samemu, ale na szczęście mój dziadek ma dobry gust”, „Niektórzy mówią do mnie po imieniu, ale najważniejsi zwracają się do mnie dziadek”, „Gdzie diabeł nie może, tam babcię pośle” czy „Babcia wie dużo, ale dziadek wie wszystko”. Pomysłów jest znacznie więcej, wystarczy tylko sprawdzić propozycje od http://www.markowe24.com/. Koszulki tego typu można podarowywać dziadkom co rok, tworząc z nich niezwykłą, sentymentalną kolekcję. Istotna jest też ich jakość: koszulki wykonane ze 100 proc. bawełny ekologicznej są bardzo komfortowe w noszeniu. Są przewiewne i miękkie w dotyku oraz nie rozciągają się nawet przy wielokrotnym praniu. Jaka jest zaś trwałość napisów? Będą w idealnym stanie przez nawet ponad 100 prań, więc dziadkowie spokojnie zdążą się nimi nacieszyć. Taki oryginalny prezent na Dzień Babci i Dziadka będzie stanowił wspaniałą odmianę od kwiatów, słodkości czy kosmetyków, które można podarować podczas innych okazji. Dziadkowie z pewnością docenią Twoją kreatywność i przyjmą upominek z prawdziwym zadowoleniem, a nawet zachwytem.