Porady

Sprzęt weterynaryjny – gdzie kupić?

Medycyna jest jedną z najważniejszych dyscyplin naukowych – bez niej nie dałoby się funkcjonować w dzisiejszych czasach. Jednym z jej rodzajów, równie istotnym co pozostałe, jest medycyna weterynaryjna, dotycząca najczęściej zwierząt domowych, ale również tych hodowlanych bądź egzotycznych, które pojawią się coraz częściej w domach wielu osób. Ich choroby niejednokrotnie spędzają sen z powiek właścicielom, którzy chcą dla nich jak najlepiej, jednak sami nie są w stanie im pomóc bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności, dlatego oddają je w ręce specjalistów.

To lekarze weterynarii stają się wówczas odpowiedzialni za leczenie i profilaktykę, w nich pokładane są też wszelkie nadzieje ze strony klientów. Prawidłowa opieka nad zwierzętami nie byłaby jednak możliwa bez odpowiedniego sprzętu weterynaryjnego w klinice. W wielu lecznicach jest on przestarzały, niepoddawany właściwej konserwacji, w skrajnych przypadkach – zardzewiały. W większości wypadków nie jest to jednak wina weterynarza, a materiałów, z jakich zostało wykonane dane urządzenie lub inne przybory potrzebne do zabiegów i operacji. Przeważnie też nowy osprzęt sprzedawany jest na rynku w wygórowanych cenach, przez co lekarze nie mogą sobie na niego pozwolić ze względu na ograniczony budżet. Jaki więc wybrać?

Wysokiej jakości sprzęt weterynaryjny

Firma Głowacki-Vet oferuje Państwu sprawdzony, nowoczesny i znakomitej jakości sprzęt medyczny, a także inne akcesoria w bardzo rozsądnych cenach. Sama firma działa na rynku od dwudziestu lat, dzięki czemu ma wielu stałych klientów na terenie całej Polski, a także poza nią. Ponadto zaopatrują się u niej straż miejska, straż pożarna oraz instytucje zawodowo zajmujące się opieką nad zwierzętami. Współpracują z nią takie marki jak Andersen, Biocare, HawkMedical, Midmark, Woodley, Tomahawk Live Trap oraz Shorline. Co mogą Państwo znaleźć w ofercie?

  • Anestezja i monitoring– wszelkie ekonomiczne zestawy do narkozy wziewnej (ze stojakiem) i min. 2-letnią gwarancją, przenośne, kompaktowe ciśnieniomierze z wysoką jakością pomiaru, sondy do badania temperatury, rurki intubacyjne i respiratory, parowniki, systemy do odprowadzania gazów anestetycznych;
  • Diagnostyka– stetoskopy, wzierniki weterynaryjne, latarki diagnostyczne, lampy czołowe, kleszczyki do ciał obcych, otoskopy, trepany do biopsji, lupy okularowe wodoodporne na czepcu, mankiety, monitory funkcji życiowych, testy paskowe do badania moczu, testy łzowe, urządzenia do pomiarów mleczanów we krwi;
  • Narzędzia chirurgiczne– pęsety anatomiczne, nerki ze stali, spinacze do serwet, kleszczyki naczyniowe, nożyczki opatrunkowe, emaskulatory, giętarki płytek kostnych, kleszcze do drutu, zestaw narzędzi ortopedycznych, kaniule do przewodów łzowych;
  • Sprzęt do odławiania– aplikatory gazowe, klatki-pułapki, nosze, siatki i sieci, rękawice ochronne, klatki transportowe i iniekcyjne, wózki transportowe, strzykawki do iniekcji, poskromy na psy i koty (chwytaki), pętle, haki na węże.

Jest to tylko niewielka część proponowanego sprzętu, jaki można znaleźć na stronie https://glowackivet.pl/. Oprócz tego znajdują się tam zestawy do EKG, specjalne komplety dla koni, narzędzia do sterylizacji i dezynfekcji, armatury do laboratorium, np. mikroskopy, stoły, wanny oraz wiele innych praktycznych elementów wyposażenia. W razie ewentualnych problemów na stronie dostępne są rzetelne poradniki, można też skontaktować się z biurem handlowym. Do Państwa dyspozycji na stronie zamieszczone są również katalogi z pełnym zakresem produktów zachęcające do zakupów. Dodatkowo firma Głowacki-Vet prowadzi fachowy blog internetowy, gdzie porusza niecodzienne, ciekawe tematy dotyczące czworonożnych przyjaciół, dostarczając tym samym wiarygodną wiedzę i rozwiewając wątpliwości.

Dla satysfakcji klientów firma wprowadza wszelkie nowości i promocje, idąc z duchem czasu. Strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w użytkowaniu nawet dla osób, które na co dzień rzadko mają styczność z siecią komputerową. Jeśli chcą Państwo zakupić dobry i sprawdzony sprzęt medyczny, warto zajrzeć na stronę https://glowackivet.pl/, gdzie każdy lekarz weterynarii znajdzie coś dla swojego gabinetu.